O firmie

Jesteśmy dostawcą i wykonawcą energooszczędnych domów prefabrykowanych o konstrukcji drewnianej – szkieletowej.


Oferujemy Państwu domy szybkie w budowie, tanie w eksploatacji i wyjątkowo ciepłe. Szeroki wachlarz stosowanych rozwiązań umożliwia dopasowanie oferty do indywidualnych wymogów naszego klienta przy zachowaniu wysokich parametrów energetycznych i krótkiego czasu realizacji.


Proces uzgodnień i projektowania, pozwala przygotować kompletny i indywidualny produkt, w pełni spełniający Państwa oczekiwania, a sam proces budowy ogranicza się do złożenia gotowych elementów na przygotowanym fundamencie. Oferowany standard wykończenia jest indywidualnie uzgadniany z klientem i obejmuje wykonanie od stanu surowego zamkniętego do wykonania pod klucz.


Dodatkowo, klientom oczekującym rozwiązań niestandardowych Spółka proponuje modyfikację istniejących projektów lub realizację projektów indywidualnych. W zależności od wielkości domu, będziesz mógł wprowadzić się po ośmiu do dwunastu tygodni.


Działalność Spółki opiera się na wieloletnim doświadczeniu Prezesa Zarządu i głównego udziałowca Spółki. Dzięki aktywnej działalności, zwieńczonej budową kilkunastu projektów, BST INVEST Sp. z o.o. dołączył do grona prężnie rozwijających się firm.

PROJEKTUJEMY

Proces uzgodnień i projektowania, pozwala przygotować kompletny i indywidualny produkt, w pełni spełniający Państwa oczekiwania, a sam proces budowy ogranicza się do złożenia gotowych elementów na przygotowanym fundamencie.

PRODUKUJEMY

Oferowany standard wykończenia jest indywidualnie uzgadniany z klientem i obejmuje wykonanie od stanu surowego zamkniętego do wykonania pod klucz.

BUDUJEMY

W zależności od wielkości domu, będziesz mógł wprowadzić się po ośmiu do dwunastu tygodni.

Naszym Klientów oferujemy:

Doświadczenie

Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, posiadamy ogromne doświadczenie i ciągle je powiększamy. Dbamy o każdy z naszych projektów – od samego początku aż do końca, nasz specjalista robi wszystko aby być pewnym jakości Twojego przyszłego domu.


Wysoka jakość i długoletnia gwarancja

Oferujemy tylko najlepsze materiały od stałych, renomowanych producentów. Do budowy naszych domów używamy produktów sprawdzonej jakości. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem konstruktorów i montażystów. Specjalizujemy się w budowie fundamentów. Pracujemy we własnej hali produkcyjnej. Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach. To propozycja dla osób ceniących solidność, najwyższą jakość wykonania, trwałość, nowoczesność i funkcjonalność.

Dajemy 10 lat gwarancji na konstrukcję Twojego domu.


Gwarancja stałej ceny

Podamy Ci z góry, ile Twój dom będzie kosztował i damy gwarancję tej ceny na 12 miesięcy! Proponujemy konkurencyjne, przyjazne dla portfela ceny. Różnorodność wyboru projektów. W swojej ofercie Spółka posiada domy o powierzchni od 80 mkw. do 200 mkw. w dwóch liniach produktów – standard deweloperski oraz pod klucz.

Oferowane domy przez Spółkę to:

  • jednorodzinne parterowe, z poddaszem użytkowym,
  • w zabudowie bliźniaczej.

Dodatkowo, klientom oczekującym rozwiązań niestandardowych Spółka proponuje modyfikację istniejących projektów lub realizację projektów indywidualnych. Ponadto, współpracujemy ze znanymi biurami projektowymi z których możesz wybrać dowolny projekt a my zmodyfikujemy go z indywidualnymi potrzebami i gustem na konstrukcję drewnianą.


Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa

Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie budowy. Kompleksowo realizujemy projekty od budowy aż do wykończenia. Otrzymasz gwarancję profesjonalnego wykonania każdego detalu budynku. Począwszy od projektu, uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń, poprzez montaż, aż po wykończenie wnętrza. Wspólnie z Tobą dopracowujemy projekt, zmieniając go i dobierając materiały według Twoich upodobań, aż do momentu Twojej całkowitej satysfakcji Gwarantujemy kompleksową obsługę budowy: transport, rusztowania, kierownik budowy.


Krótki czas budowy

Dzięki naszej technologii oraz ze względu na fakt, że cały proces budowy pozostaje pod naszą kontrolą, jesteśmy w stanie zbudować dom w stanie deweloperskim w 3 miesiące. Montaż budynku na przygotowanej wcześniej płycie fundamentowej trwa zaledwie 4-5 dni. Gotowe ściany transportowane są na teren budowy, gdzie od razu rozpoczyna się ich montaż w uzgodnionym terminie.


Energooszczędność

Nasze domy charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem energetycznym, co oznacza, iż zostały zaprojektowane w sposób pozwalający zużywać jak najmniej energii, a pozyskiwać jej jak najwięcej ze środowiska. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania budowlane i instalacyjne. Budujemy domy komfortowe, ciepłe i  bezpieczne, odporne na czynniki zewnętrzne. Wszystkie elementy wykorzystywane w budowie naszych domów gwarantują znakomite parametry termiczne o każdej porze roku. Ściany cechują się optymalną izolacją cieplną i akustyczną, a także wysoką trwałością, co przekłada się bezpośrednio na niskie koszty eksploatacji, tj. niskie koszty ogrzewania.

Projekt i dokumentacja-zaczynamy współpracę. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dokumentacją projektową oraz z uzyskaniem decyzji urzędowych niezbędnych przy budowie domu. Chcemy, abyś był absolutnie pewny, że to właśnie z nami chcesz zbudować swój dom!

Wybierz jeden z unikatowych projektów, a my pomożemy Ci go zmodyfikować i dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Domy proste w formie, o ciekawych projektach, wykonywane z naturalnych materiałów wysokiej jakości, o przestrzeniach dopasowanych do potrzeb klientów.

Gwarantujemy fachowe doradztwo naszych architektów wnętrz. Wspólnie dopracujemy projekt, aż do momentu całkowitej satysfakcji klienta. Nowoczesną architektura, przestrzeń oraz doskonała jakość.

Mamy własne ekipy montażowe i wykończeniowe, które zapewnią fachowe wykończenie każdego elementu budynku. Gwarancja jakości i rzetelnej realizacji. Zainwestuj w budowę domu prefabrykowanego a pieniądze nie zostaną wydane na marne.

Twój dom jest gotowy. Pozostaje Ci tylko zorganizowanie przeprowadzki i możesz cieszyć się wymarzonym wnętrzem. Zyskaj czas dla siebie i rodziny, nie spędzaj go na budowie.